Demar

DEMAR – obuwie dla każdego

Buty robocze i ochronne nie muszą być toporne i mało estetyczne. Oczywiście, przy takim rodzaju obuwia, liczy się przede wszystkim to, by były funkcjonalne i dobrze chroniły stopy. Są jednak na polskim rynku producenci, których buty nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, są wygodne i solidne, ale odznaczają się również wysoką estetyką i modnym wzornictwem.

Obuwie dla wymagających

DEMAR to polska firma, istniejąca od 1978 roku, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju obuwia, nie tylko roboczego. Konsumenci doceniają zarówno świetną jakość butów i staranne wykonanie, z wysokogatunkowych materiałów, ale również ich wyjątkowy styl. Buty tej marki cieszą się dużym uznaniem klientów w Polsce i na całym świecie, a ich jakość zdobyła uznanie także wśród profesjonalistów – DEMAR uczestniczy w konstruowaniu i opracowywaniu nowych wzorów obuwia dla Wojska Polskiego. Jak możemy dowiedzieć się ze strony producenta, firma produkuje rocznie aż 2,5 miliona par butów rocznie, z czego kilkaset tysięcy par butów wytwarzana jest na potrzeby armii polskiej oraz służ mundurowych w innych krajach.

Nie tylko obuwie robocze

W asortymencie marki DEAMR każdy znajdzie obuwie, które będzie odpowiadało indywidualnym wymaganiom i potrzebom. Wśród propozycji producenta znajdziemy:
- Profesjonalne obuwie myśliwskie i wędkarskie – wyjątkowo wytrzymałe, wykonane z wysokogatunkowych tkanin, wyposażone w podeszwę odporną na ścieranie i bieżnik, który zwiększa przyczepność.
- Specjalistyczne obuwie ochronne i robocze – wytrzymałe, o stabilnej konstrukcji. Spośród różnych modeli można z łatwością wybrać obuwie, które sprawdzi się podczas warunków, jakie panują w pracy.
- Kalosze i śniegowce dla dzieci (KIDS Demar) – lekkie, kolorowe, z antypoślizgową podeszwą, chroniące nogi przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
- Obuwie rekreacyjne (HOBBY Demar) – starannie wykonane, bardzo estetyczne, docenią je wszyscy, którzy lubią wypoczynek na łonie natury.
- Damskie kalosze AVENEW – lekkie, stylowe, modne, kolorowe, a do tego bardzo wygodne.

Bestsellery Demar

więcej
Informacje
Masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz wsparcia w oznakowaniu pomieszczenia?
Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać znaki odpowiednie do potrzeb i zgodne z obowiązującymi przepisami.
Telefon
+48
E-mail