Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Neo Tools

NEO TOOLS – artykuły BHP dla wymagających użytkowników

Na rynku znaleźć można szeroki wybór odzieży ochronnej i roboczej oraz innych środków ochrony indywidualnej. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup produktów konkretnej marki, warto wiedzieć, którzy producenci proponują naprawdę jakościowe i wytrzymałe artykuły BHP, które dobrze spełniają swoje funkcje. Bardzo ciekawe rozwiązania w dziedzinie odzieży ochronnej oferuje firma NEO TOOLS.

Gwarancja satysfakcji i jakości

W sklepie znakowo.pl dbamy, by dostarczać naszym klientom jedynie najwyższej klasy produkty, wyróżniające się trwałością i niezawodnością na tle innych propozycji dostępnych na rynku. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty odzież roboczą i ochronną oraz inne artykuły marki NEO TOOLS. Producent zapewnia, że na marce można polegać jak na Zawiszy, a jakość produktów będzie satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. NEO TOOLS to polska firma o ustalonej renomie, ciesząca się dużym uznaniem wśród klientów.

NEO TOOLS – szeroki wybór artykułów BHP

Producent oferuje szeroką gamę odzieży i obuwia roboczego, kasków, nakolanników, okularów, pochłaniaczy i półmasek, rękawic oraz wkładek przeciwhałasowych. Godnymi uwagi są również paski i kabury na narzędzia, dzięki którym niezbędny sprzęt jest zawsze pod ręką, oraz pojemne, uszyte ze wzmocnionych materiałów torby narzędziowe i plecaki monterskie – świetne zarówno do przechowywania, jak i transportu narzędzi.

Firma NEO TOOLS proponuje system odzież roboczej Advanced Workwear, która daje maksymalną ochronę podczas pracy, ale jest również bardzo komfortowa. Do produkcji wykorzystano najwyższej klasy materiały. Proponowane artykuły spełniają wymagania europejskich norm i mają wymagane certyfikaty.

Bestsellery Neo Tools

Odzieży robocza i obuwie renomowanego, cenionego za jakość producenta NEO-TOOLS.
Jako dystrybutor tych produktów, kierujemy ofertę do odbiorców hurtowych oraz indywidualnych.
Zakup asortymentu tego producenta to gwarancja jakości i niezawodności potwierdzona przez niezależnych ekspertów.
Przyczynia się do tego wykorzystanie najnowszych technologii i materiałów podczas produkcji.
Wysoka klasa dla najbardziej wymagających użytkowników.
Znajdziecie tu Państwo zaawansowany system ubrań umożliwiający optymalne dostosowanie stroju do wykonywanych prac.
W asortymencie znajdują się zarówno rozwiązania sprawdzające się podczas upalnych,letnich dni (lekkie i oddychające), jak również zapewniające ochronę termiczną podczas pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych.

więcej
Informacje
Masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz wsparcia w oznakowaniu pomieszczenia?
Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać znaki odpowiednie do potrzeb i zgodne z obowiązującymi przepisami.
Telefon
+48
E-mail