Urgent

Urgent – obuwie i odzież robocza dla wymagających

Wygodne i trwałe buty i odzież robocza są niezbędne w każdej pracy, ale komfort noszenia i solidne wykonanie to nie wszystko. Specyfika niektórych zajęć wymaga stosowania rzeczy, które dodatkowo będą chronić przed zagrożeniami, jakie występują w miejscu pracy. Na produkty jakiej marki warto zwrócić uwagę, kompletując obuwie i ubrania robocze? Jedną z ciekawszych ofert, zwłaszcza jeśli chodzi o obuwie robocze, jest oferta polskiej marki Urgent.

Szeroki wybór obuwia i odzieży roboczej

Wśród propozycji producenta znajdziemy przede wszystkim szeroką gamę solidnego i wykonanego z najwyższej klasy materiałów, takich jak dobrej jakości skóra bydlęca, skóra typu buffalo czy crazy horse, obuwia roboczego (sandałów, półbutów, trzewików, obuwia PCV), choć nie tylko. Urgent oferuje również wkładki do butów (filcowe i alutermiczne, antybakteryjne, modelowane, z aktywnym węglem), które na pewno poprawią komfort noszenia obuwia, i skarpety. Oprócz tego producent przygotował szeroki wachlarz rękawic, przeznaczonych do różnego typu prac (m.in. bawełniane, powlekane PCV, ocieplane czy z wysokiej jakości skóry), odzież roboczą w pełnej gamie rozmiarów, a także kamizelki odblaskowe, które spełniają wymogi normy EN471.

Urgent – sprawdzona, polska marka

Produkty, które znaleźć można w ofercie Urgent, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy, spełniają wymagane certyfikaty, a jednocześnie są trwałe, wygodne, praktyczne i bardzo starannie wykonane. Warto zwrócić uwagę również na nowoczesny design i wysoką estetykę, tak butów, jak i odzieży. Urgent jest jednym z najpopularniejszych producentów tego typu asortymentu w Polsce. Odzież i obuwie robocze tej marki cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, którzy zgodnie twierdzą, że stosunek ceny do jakości wypada bardzo korzystnie.

Bestsellery Urgent

więcej
Informacje
Masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz wsparcia w oznakowaniu pomieszczenia?
Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać znaki odpowiednie do potrzeb i zgodne z obowiązującymi przepisami.
Telefon
+48
E-mail