Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Tabliczki informacyjne i znaki Do biura

Tabliczki informacyjne i znaki do biura na Znakowo.pl
Tabliczki informacyjne to prosty i tani sposób na oznakowanie pomieszczeń w biurze. Tabliczki na drzwi i naklejki informacyjne mogą informować o funkcji / przeznaczeniu danego pokoju, sali lub obiektu, mogą także wskazywać kierunek drogi do danego pomieszczenia i ułatwiać poruszanie się po biurowcu (np. mogą np. wskazywać, jak dotrzeć do magazynu czy do biura).
W kategorii Do biura znajdą Państwo szeroki wybór estetycznych znaków i tabliczek, które doskonale sprawdzą się w biurowcach i w siedzibie każdej firmy. Pomagają zorganizować przestrzeń i ułatwiają poruszanie się po obiekcie – dzięki tabliczkom na drzwiach łatwiej trafić do określonego działu, pomieszczenia lub do osoby pełniącej daną funkcję w organizacji czy firmie.
Tablice drzwiowe z napisami (np. „biuro”, „wejście”, „wyjście”) mogą być również podwieszane.

Do biura

Tabliczki do biura / znaki w biurowcu / oznakowanie przestrzeni biurowej / oznakowanie w firmie / tabliczki na drzwi / naklejki na drzwi / oznakowanie pomieszczeń
Dzięki tabliczkom / znakom / naklejkom na drzwi łatwiej poruszać się po biurowcu / firmie – zarówno pracownikom, jak i petentom i pozostałym osobom.
W dziale Do biura znajdziesz charakterystyczne niebieskie tabliczki z białymi napisami (napis wskazujący rodzaj / funkcję / drogę do pomieszczenia).
Tabliczki / zawieszki produkowane są na wysokiej klasy, wytrzymałej, nieświecącej płycie PCV i dostępne są w dwóch wariantach wymiarowych:
• 10 x 30 cm,
• 20 x 60 cm.
Przykładowe tabliczki do biura (jak oznaczyć biuro / biurowiec / pomieszczenia w firmie / przestrzeń biurową): „portiernia”, „szatnia”, „sprzedaż”, „dyrektor”, „BHP”, „główny księgowy”, „kadry”, „pomieszczenie socjalne”, „laboratorium”, „prezes”.

Podłoża i zastosowanie:

p - SZTYWNA PŁYTA PCV

Wysokiej jakości płyta PCV.
Znaki posiadają z tyłu samoprzylepne punkty zapewniające szybki montaż.

g - ELASTYCZNA GĄBKA

Wykonanie z materiału doskonałego do zastosowania w profilach ochronnych służących do oznaczania krawędzi, niebezpiecznych elementów i przeszkód na drodze ewakuacji.
Fotoluminescencyjne profile wykonane z tego materiału zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniem nawet przy zupełnym zaniku światła zewnętrznego.

t - SYSTEM TD®

Powierzchnia tylna znaku wykonanego z użyciem technologii SYSTEM TD®, w całości pokryta jest warstwą klejącą.
Bardzo duża odporność na działanie nawet skrajnie zmiennych czynników zewnętrznych.
Znaki wykonane w tym systemie posiadają strukturę warstwową, dzięki czemu pigment fotoluminescencyjny jest chroniony dodatkową warstwą zabezpieczającą – wydłuża to użyteczność znaków.

m - MATERIAŁ TERMOP