Potykacze reklamowe Z PCV – zastosowanie i zalety

Potykacze reklamowe Z PCV – zastosowanie i zalety

8 września 2023

Czy wiesz, co to są potykacze reklamowe? Sprawdź, gdzie można wykorzystać potykacze i jakie mają zalety!

Co to jest potykacz?

Potykacz reklamowy (potykacz uliczny) to wszechstronne narzędzie margetingowe i doskonały nośnik różnego rodzaju treści. Najczęściej wykorzystywany jest przez sklepy, restauracje, punkty usługowe itp. Ustawiony na chodniku, przed wejściem do danego miejsca, ma zadanie przyciągnąć uwagę klientów, reklamować oferowane produkty lub usługi, zachęcać do wejścia i zrobienia zakupów lub skorzystania z usług. Taki rodzaj przenośnej reklamy jest dość popularny, szczególnie ze względu na swoją skuteczność.

Z czego mogą być zrobione potykacze reklamowe?

Potykacz składa się zazwyczaj z dwóch płyt lub tablic (przeważnie prostokątnych). Konstrukcja pozwala na bezproblemowe złożenie lub rozłożenie potykacza, w zależności od potrzeb.

Potykacze reklamowe mogą mieć różne rozmiary i mogą być wykonane z różnych materiałów. Popularne są np. wielofunkcyjne potykacze z tablic kredowych i z tablic suchościeralnych, które pozwalają na wielokrotne, a przy tym bardzo łatwe zmienianie treści, a także potykacze reklamowe z PCV.

Jak można wykorzystać potykacze reklamowe i gdzie się sprawdzą?

Potykacze są świetnym nośnikiem reklam, ale sprawdzą się również jako nośniki znaków BHP, piktogramów informacyjnych lub innych komunikatów.

  • Świetnie sprawdzają się jako narzędzie reklamowe dla sklepów, punktów usługowych i innych firm.
  • Pomagają klientom trafić do danego miejsca.
  • Mogą informować o aktualnych promocjach, menu itp.
  • Sprawdzają się także na różnego rodzaju eventach, imprezach masowych itp.
  • Potykacze reklamowe ze znakami BHP mogą ostrzegać przed niebezpieczeństwami, np. jeśli z powodu mokrej podłogi istnieje ryzyko poślizgnięcia się. Można na nich umieścić znaki zakazu lub nakazu. Sprawdzą się nie tylko w miejscach publicznych, ale również w miejscach pracy.

Jakie zalety mają potykacze reklamowe z PCV?

Lekkie, łatwe w transporcie i łatwe do przechowywania potykacze z PCV znajdują zastosowanie w wielu branżach. Są estetyczne, stosunkowo niedrogie, a do tego trwałe. PCV jest materiałem odpornym, np. na zabrudzenia i czynniki atmosferyczne (zmiany temperatur, opady, promieniowanie UV, wilgoć), dzięki czemu takie potykacze mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Na potykaczach z PCV można umieszczać właściwie dowolne napisy i grafiki, np. kolorowe nadruki z logo firmy, znaki BHP, piktogramy informacyjne itp. Nowoczesne technologie umożliwiają nadruk w wysokiej jakości, dzięki czemu treść na potykaczu jest nie tylko estetyczna, ale i czytelna.

Julita Krzemińska

Copywriterka z zawodu i z wyboru. Prywatnie pasjonatka hippiki, wielbicielka sztuki, nałogowa czytelniczka i zdeklarowana czechofilka. Sprawuje pieczę nad blogiem sklepu Znakowo.pl właściwie od początku jego istnienia. Aktywnie zgłębia wiedzę branżową, trzyma rękę na pulsie, śledząc zmieniające się przepisy. Kwestie związane z BHP, oznakowaniem przestrzeni i bezpieczeństwem ruchu drogowego mają przed nią coraz mniej tajemnic. Tworząc treści, dba nie tylko o ich warstwę merytoryczną, ale także o to, by były przystępne dla odbiorców i pomagały klientom w dokonywaniu świadomych wyborów.
Avatar
Artykuły mają jedynie charakter poglądowy. Nie stanowią wykładni prawa, nie mogą być traktowane jako profesjonalna porada prawna, ani nie mogą jej zastąpić.
Udostępnij: