Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Naklejki - litery samoprzylepne

Naklejki Litery samoprzylepne w Znakowo.pl. Litery do naklejania na drzwi, okna, szyby, wejścia do pomieszczeń biurowych, magazynowych itp. Litery naklejane są przy pomocy folii transportowej, która znacznie ułatwia naklejanie znaku na przygotowanej wcześniej powierzchni.
W zależności od zapotrzebowania możemy wykonać litery samoprzylepne duże lub małe, w standardzie występują w dwóch rozmiarach i kolorach. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz literki samoprzylepne innej wielkości lub koloru. Litery do przyklejania nie potrzebują żadnego dodatkowego kleju, jest on już fabrycznie naniesiony na produkt.
W innej kategorii w sklepie posiadamy także cyfry.

Podłoża i zastosowanie:

p - SZTYWNA PŁYTA PCV

Wysokiej jakości płyta PCV.
Znaki posiadają z tyłu samoprzylepne punkty zapewniające szybki montaż.

g - ELASTYCZNA GĄBKA

Wykonanie z materiału doskonałego do zastosowania w profilach ochronnych służących do oznaczania krawędzi, niebezpiecznych elementów i przeszkód na drodze ewakuacji.
Fotoluminescencyjne profile wykonane z tego materiału zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniem nawet przy zupełnym zaniku światła zewnętrznego.

t - SYSTEM TD®

Powierzchnia tylna znaku wykonanego z użyciem technologii SYSTEM TD®, w całości pokryta jest warstwą klejącą.
Bardzo duża odporność na działanie nawet skrajnie zmiennych czynników zewnętrznych.
Znaki wykonane w tym systemie posiadają strukturę warstwową, dzięki czemu pigment fotoluminescencyjny jest chroniony dodatkową warstwą zabezpieczającą – wydłuża to użyteczno