Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Tabliczki obiekt monitorowany, chroniony i wstęp wzbroniony

Tabliczki obiekt monitorowany, chroniony i wstęp wzbroniony
Tabliczki i naklejki „obiekt monitorowany” są jednym z podstawowych elementów zabezpieczenia obiektów. Monitoring wykorzystywany jest w zakładach pracy i w magazynach, ale coraz częściej pojawia się również w przestrzeni publicznej. Kamery obserwują nas w komunikacji miejskiej, parkach, galeriach handlowych czy urzędach. W świetle przepisów RODO możliwe jest instalowanie systemów monitorujących, pod warunkiem poinformowania o tym osób obserwowanych. W tym celu konieczne są tablice i nalepki informujące o zabezpieczeniu budynków poprzez monitoring.
Na Znakowo.pl znajdą Państwo różnego rodzaju tabliczki / naklejki „obiekt monitorowany” – czytelne, niebudzące wątpliwości, z bardzo dobrze widocznymi napisami na kontrastującym tle i z oczywistym piktogramem / rysunkiem / zdjęciem kamery.
Istnieje możliwość zamieszczenia dowolnej grafiki i / lub napisu, np. „Uwaga / obiekt monitorowany” czy „Obiekt monitorowany całodobowe”. Na życzenie klienta możemy również wykona tabliczkę „obiekt monitorowany” w języku angielskim.