Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Taśmy ostrzegawcze i BHP

Taśmy ostrzegawcze BHP na Znakowo.pl
Taśmy ostrzegawcze występują w różnych kolorach. Wykorzystywane są przede wszystkim przez służby miejskie, a także podczas remontów, głębokich wykopów czy prac na wysokościach, aby odgrodzić niebezpieczne miejsce przed osobami postronnymi. Taśmy mogą być wykorzystywane również w miejscu pracy. Dzięki taśmom odgradzającym można zwiększyć bezpieczeństwo pracowników w strefach komunikacyjnych, po których poruszają się np. wózki widłowe. Taśmy ostrzegawcze BHP często przyklejane są na schody i progi, aby były one lepiej widoczne i aby zminimalizować ryzyko pośliźnięcia / potknięcia się.
Taśmy oznaczeniowe BHP, dzięki którym można szybko i w łatwy sposób oddzielić chroniony teren, wykonywane są w różnych kolorach bezpieczeństwa, a dodatkowo mogą być uzupełnione nadrukiem z nazwą danej służby porządkowej.
Na Znakowo.pl znajdziesz taśmy ostrzegawcze BHP wykonane z wysokiej jakości tworzywa, o różnych szerokościach i w różnych kolorach. W ofercie mamy różne rodzaje taśm BHP – odgradzające, odblaskowe, antypoślizgowe oraz samoprzylepne. Taśmy znajdują zastosowanie m.in. w magazynach, zakładach produkcyjnych i przy oznakowaniu stref MRO, ESD.

<