Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Farby drogowe

Farby drogowe Bandax w Znakowo.pl – urządzenia BRD
Farby drogowe służą do malowania oznakowań drogowych w warunkach zewnętrznych. Drogowe znaki poziome (strzałki, linie, napisy, inne symbole) pojawiają się na ulicach, chodnikach, parkingach. Ułatwiają one korzystanie z dróg, służą również zwiększeniu bezpieczeństwa uczestnikom ruchu.
Farby muszą wyróżniać się bardzo dużą wytrzymałością, np. na ścieranie, niekorzystne warunki atmosferyczne, powinny również szybko schnąć. Do oznakowania poziomego można wykorzystywać jedynie produkty atestowane.
W naszym asortymencie najdziesz najpopularniejsze kolory. Oferujemy farby drogowe białe, niebieskie, żółte, czarne, czerwone, zielone. Uwaga! Farby drogowe to towar niebezpieczny ADR, w związku z czym przy transporcie musi być odpowiednio zabezpieczony i oznaczony w specjalistyczny sposób, co niestety znacząco wpływa na koszt transportu.
Farba drogowa odblaskowa powstaje w połączeniu farby drogowej oraz kulek szklanych, które również dostępne są w naszym sklepie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą farb drogowych na Znakowo.pl.

Farby drogowe

Farby drogowe / farby do malowania oznakowań / oznaczeń drogowych / farby do drogowych znaków poziomych
Na Znakowo.pl znajdziesz farby wysokiej klasy, gwarantujące wysoką jakość efektu końcowego.
Farby drogowe Maestria Bandax to akrylowe rozpuszczalnikowe. Przeznaczone są do malowania oznaczeń poziomych, można je zatem wykorzystać przy malowaniu linii (przerywanych, ciągłych, podwójnych, pojedynczych), napisów, strzałek i innych symboli na drogach, ulicach, placach czy parkingach.
Doskonale nadają się do malowania różnego rodzaju nawierzchni, takich jak asfalt, beton, kostka brukowa. Nadają się do malowania różnymi metodami aplikacji (malowarka, pistolet, wałek, pędzel).
Proponowane przez nas farby posiadają wymagane certyfikaty i atesty: Aprobata Techniczna IBDiM, Atest Higieniczny PZH, Certyfikat Klasyfikacyjny IPO, Krajowy Certyfikat Zgodności.

Podłoża i zastosowanie:

p - SZTYWNA PŁYTA PCV

Wysokiej jakości płyta PCV.
Znaki posiadają z tyłu samoprzylepne punkty zapewniające szybki montaż.

g - ELASTYCZNA GĄBKA

Wykonanie z materiału doskonałego do zastosowania w profilach ochronnych służących do oznaczania krawędzi, niebezpiecznych elementów i przeszkód na drodze ewakuacji.
Fotoluminescencyjne profile wykonane z tego materiału zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniem nawet przy zupełnym zaniku św