Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Ogrodzenia i barierki tymczasowe

Ogrodzenia budowlane i barierki tymczasowe w Znakowo.pl – urządzenia BRD
Jak skutecznie zabezpieczyć plac budowy, miejsce prowadzenia prac instalatorskich lub odcinek wyłączony z ruchu? Wystarczy wykorzystać odpowiednie urządzenia BRD. Barierki lub ogrodzenie tymczasowe to prosty i szybki sposób na zabezpieczenie i wygrodzenie określonej przestrzeni.
Różnego rodzaju barierki i ogrodzenia przenośne (tymczasowe) od producenta znajdziesz na Znakowo.pl. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i korzystne ceny. Na naszej stronie zamówisz m.in.:
• tymczasowe ogrodzenia budowlane (płot budowlany) – świetnie sprawdzają się przy zabezpieczeniu miejsc takich jak np. place budowy; pełne ogrodzenie uniemożliwia wejście na teren osobom postronnym, które byłyby tam narażone na różne niebezpieczeństwa;
• przestawne barierki imprezowe – wykorzystywane do zabezpieczenia imprez masowych, wygradzania sektorów i stref.
Ogrodzenia tymczasowe sprawdzają się nie tylko na palcach budowy i w miejscach, gdzie prowadzone są prace budowlane. Dzięki nim można wygrodzić również miejsca wykopów, robót drogowych, a także zabezpieczyć studzienki kanalizacyjne. Jeżeli jest to konieczne i wymaga tego sytuacja, ogrodzeniami i barierkami tymczasowymi można wygrodzić lub utrudnić dostęp do obszarów miejskich. Barierki tymczasowe wykorzystywane są również do organizacji ruchu pieszych.
Ogrodzenia budowlane sprawdzają się świetnie jako tymczasowe rozwiązanie przy różnego rodzaju inwestycjach. Można zamontować je do czasu zakończenia prac budowalnych i postawienia docelowego ogrodzenia terenu, według wytycznych klienta. Barierki tymczasowe mają szereg zalet, a do tego są rozwiązaniem tanim i wygodnym.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ogrodzeń i barierek tymczasowych na Znakowo.pl.

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się produkty