Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Nalepki na gaśnice - znaki PPOŻ

Oznaczenia gaśnic, nalepki i kontrolki na gaśnice umożliwiające odpowiednie oznaczenie sprzętu pożarniczego i dokumentowanie kontroli. Naklejki na gaśnice pozwalają na szybkie zapoznanie się z instrukcją użycia gaśnicy, zawierają informacje o rodzaju substancji gaśniczej i materiałach które można nimi gasić. Naklejka na gaśnice wykonana jest na łatwym w użyciu papierze samoprzylepnym.

Nalepki na gaśnice

Nalepki na gaśnice pomagają w odpowiednim oznakowaniu gaśnic różnych typów. Zawierają informacje o rodzaju substancji gaśniczej (np. roztwór lub proszek gaśniczy, skroplone CO2), zastosowaniu (do odpowiednich grup pożarów np. ABC, BC oraz o temperaturze użytkowania) i o ilości wkładu (w kg lub dm3). Na naklejkach są też wyznaczone miejsca na oznaczenie daty ostatniego remontu.

Kontrolka na gaśnice ułatwia notowanie dat przeglądów gaśnic, ładowania i wymiany wkładu.

Naklejki i kontrolki produkowane są na papierze samoprzylepnym, który umożliwia szybkie wykorzystanie i zapewnia, że ważne informacje nt. sprzętu gaśniczego będą zawsze umieszczone w odpowiednim miejscu i łatwe do znalezienia.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w kwestii oznakowania, prosimy o kontakt. W oparciu o naszą wiedzę udzielimy kompleksowej porady.

Podłoża i zastosowanie:

p - SZTYWNA PŁYTA PCV

Wysokiej jakości płyta PCV.
Znaki posiadają z tyłu samoprzylepne punkty zapewniające szybki montaż.

g - ELASTYCZNA GĄBKA

Wykonanie z materiału doskonałego do zastosowania w profilach ochronnych służących do oznaczania krawędzi, niebezpiecznych elementów i przeszkód na drodze ewakuacji.
Fotoluminescencyjne profile wykonane z tego materiału zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniem nawet przy zupełnym zaniku światła zewnętrznego.

t - SYSTEM TD®

Powierzchnia tylna znaku wykonanego z użyciem technologii SYSTEM TD®, w całości pokryta jest warstwą klejącą.
Bardzo duża odporność na działanie nawet skrajnie zmiennych czynników zewnętrznych.
Znaki wykonane w tym