Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

TDC

Top-Design Chwaszczyno

Znaki ewakuacyjne i znaki ochrony przeciwpożarowej muszą być umieszczone w każdym miejscu publicznym. Na stanowiskach pracy niezbędne są odpowiednie znaki BHP. Oprócz tego niemal na każdym kroku spotykamy się z tabliczkami, mówiącymi o zakazie palenia, lub z piktogramami, które ułatwiają się poruszanie w przestrzeni publicznej, czy to w galerii handlowej, czy w szpitalu. Jednym z czołowych producentów różnego rodzaju znaków, tablic, a także sprzętu BHP, jest Top-Design Chwaszczyno.

Certyfikowane znaki od sprawdzonego producenta

Produkty Top Design Chwaszczyno, które znaleźć można w ofercie sklepu znakowo.pl, zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Producent współpracuje z firmami na całym świecie, m.in. z Norwegii, Australii, Czech, Finlandii czy Niemiec, jest również laureatem wielu prestiżowych nagród. Wszystkie proponowane przez TDC artykuły spełniają normy wymagane przez europejskie dyrektywy. Top-Design Chwaszczyno posiada certyfikaty oraz świadectwa zgodności, które wydane zostały przez wiodące jednostki certyfikujące, w tym Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego czy Polski Rejestr Statków.

Sprawdź ofertę Top Design Chwaszczyno

Top-Design Chwaszczyno to firma, której od początku swojej działalności postawiła na nowoczesność, rozwój i ciągłe doskonalenie technologii. Najwyższej jakości rozwiązania idą w parze z bardzo korzystnymi cenami. Firma TDC skutecznie wdrożyła System Zarządzania Jakością, zgodny z normą 9001. Dzięki temu jeszcze lepiej może skupić się na potrzebach swoich klientów. Wśród asortymentu znajdziemy znaki bezpieczeństwa oraz znaki ruchu drogowego, różnego rodzaje tabliczki i piktogramy, sprzęt ochrony przeciwpożarowej czy sprzęt BHP. Producent realizuje również zamówienia na znaki nietypowe, tworzone w oparciu o indywidualne wytyczne klienta.

Bestsellery Znaki ochrony i higieny pracy

Duży wybór znaków, tablic i instrukcji umożliwia informowanie o zasadach zachowania i procedurach obowiązujących w zakładach pracy i innych budynkach.
Dzięki czytelności znaków, łatwiejsze staje się pamiętanie o procedurach i stosowanie się do nich, co znacznie poprawia bezpieczeństwo osób przebywających na danej przestrzeni.
Obowiązkiem pracodawcy jest używanie znaków BHP, barw bezpieczeństwa i odpowiednich instrukcji dla pracowników.
Należy też zadbać o odpowiednią liczebność i rozmieszczenie znaków, uwzględniając wielkość terenu i rodzaje zagrożeń.
Oferowane rozwiązania wykorzystują różnorodne materiały i technologie umożliwiając odpowiednie oznakowanie obiektów.
Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich oznakowań.

więcej

Bestsellery Tablice, znaki informacyjne, piktogramy

Szeroki wybór tablic i znaków informacyjnych, ostrzegawczych, stosowanych min. w szkołach, placach zabaw, na boiskach szkolnych, w instytucjach państwowych, biurach, magazynach i kąpieliskach.
Znajdą tutaj Państwo również oznaczenia stosowane w wodociągach, oznaczenia gazociągów, oraz tablice budowlane.
Tablice stosowane przez wojsko i lasy państwowe.
Znaki segregacji śmieci oraz zgodne z aktualnym rozporządzeniem znaki zakazu palenia i sprzedaży tytoniu i papierosów elektronicznych.

więcej

Bestsellery

Produkowane na podłożu folia, płyta PCV oraz charakteryzującym się bardzo dużą odpornością i niezwykłą estetyką innowacyjnym systemie TD.
Istnieje również możliwość wykonania piktogramów z tej kategorii:
- na podłożu aluminiowym.
- na płycie spienionej PCV o grubości 1,5 mm
- o podwyższonych parametrach świecenia SL/5 (znaki fotoluminescencyjne)
Znajdą tutaj Państwo piktogramy ostrzegawcze, informacyjne oraz piktogramy z grup CLP i ADR-RID.

więcej

Bestsellery Oznakowania przestrzenne

Przestrzenne znaki fotoluminescencyjne i nieświecące 3D są wykonywane na płycie sztywnej PCV oraz aluminium.
Znaki przestrzenne można stosować na zewnątrz przy wykorzystaniu dostarczanej konstrukcji słupków i mocowań lub wewnątrz obiektów na profilowanych nośnikach 3D.
Oznakowanie przestrzenne powinno być stosowane tam gdzie wymagają tego przepisy, na przykład oznaczenie miejsca do zbiórki ewakuacyjnej, oznaczenie hydrantu zewnętrznego oraz w miejscach o słabej widoczności znaku płaskiego.
Tunele, perony kolejowe, korytarze i wszelkie ograniczone przestrzennie ciągi komunikacyjne to idealne miejsca, gdzie dla polepszenia widoczności znaków bezpieczeństwa ewakuacyjnych i przeciwpożarowych zaleca się stosowanie oznakowania przestrzennego.
Do każdego znaku przestrzennego niezbędny jest element mocujący "nogi"
Elementy mocujące do znaków przestrzennych w Znakowo.pl
Istnieje możliwość wykonania indywidualnego znaku przestrzennego na zamówienie.
Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w kwestii oznakowania pomieszczenia, budynku prosimy o kontakt.
Posiadamy niezbędną wiedzę na temat zaopatrzenia w oznakowanie ewakuacyjne i przeciwpożarowe.

więcej
Informacje
Masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz wsparcia w oznakowaniu pomieszczenia?
Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać znaki odpowiednie do potrzeb i zgodne z obowiązującymi przepisami.
Telefon
+48
E-mail