TDC

Top-Design Chwaszczyno

Znaki ewakuacyjne i znaki ochrony przeciwpożarowej muszą być umieszczone w każdym miejscu publicznym. Na stanowiskach pracy niezbędne są odpowiednie znaki BHP. Oprócz tego niemal na każdym kroku spotykamy się z tabliczkami, mówiącymi o zakazie palenia, lub z piktogramami, które ułatwiają się poruszanie w przestrzeni publicznej, czy to w galerii handlowej, czy w szpitalu. Jednym z czołowych producentów różnego rodzaju znaków, tablic, a także sprzętu BHP, jest Top-Design Chwaszczyno.

Certyfikowane znaki od sprawdzonego producenta

Produkty Top Design Chwaszczyno, które znaleźć można w ofercie sklepu znakowo.pl, zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Producent współpracuje z firmami na całym świecie, m.in. z Norwegii, Australii, Czech, Finlandii czy Niemiec, jest również laureatem wielu prestiżowych nagród. Wszystkie proponowane przez TDC artykuły spełniają normy wymagane przez europejskie dyrektywy. Top-Design Chwaszczyno posiada certyfikaty oraz świadectwa zgodności, które wydane zostały przez wiodące jednostki certyfikujące, w tym Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego czy Polski Rejestr Statków.

Sprawdź ofertę Top Design Chwaszczyno

Top-Design Chwaszczyno to firma, której od początku swojej działalności postawiła na nowoczesność, rozwój i ciągłe doskonalenie technologii. Najwyższej jakości rozwiązania idą w parze z bardzo korzystnymi cenami. Firma TDC skutecznie wdrożyła System Zarządzania Jakością, zgodny z normą 9001. Dzięki temu jeszcze lepiej może skupić się na potrzebach swoich klientów. Wśród asortymentu znajdziemy znaki bezpieczeństwa oraz znaki ruchu drogowego, różnego rodzaje tabliczki i piktogramy, sprzęt ochrony przeciwpożarowej czy sprzęt BHP. Producent realizuje również zamówienia na znaki nietypowe, tworzone w oparciu o indywidualne wytyczne klienta.