Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

TDC

Top-Design Chwaszczyno

Znaki ewakuacyjne i znaki ochrony przeciwpożarowej muszą być umieszczone w każdym miejscu publicznym. Na stanowiskach pracy niezbędne są odpowiednie znaki BHP. Oprócz tego niemal na każdym kroku spotykamy się z tabliczkami, mówiącymi o zakazie palenia, lub z piktogramami, które ułatwiają się poruszanie w przestrzeni publicznej, czy to w galerii handlowej, czy w szpitalu. Jednym z czołowych producentów różnego rodzaju znaków, tablic, a także sprzętu BHP, jest Top-Design Chwaszczyno.

Certyfikowane znaki od sprawdzonego producenta

Produkty Top Design Chwaszczyno, które znaleźć można w ofercie sklepu znakowo.pl, zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Producent współpracuje z firmami na całym świecie, m.in. z Norwegii, Australii, Czech, Finlandii czy Niemiec, jest również laureatem wielu prestiżowych nagród. Wszystkie proponowane przez TDC artykuły spełniają normy wymagane przez europejskie dyrektywy. Top-Design Chwaszczyno posiada certyfikaty oraz świadectwa zgodności, które wydane zostały przez wiodące jednostki certyfikujące, w tym Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego czy Polski Rejestr Statków.

Sprawdź ofertę Top Design Chwaszczyno

Top-Design Chwaszczyno to firma, której od początku swojej działalności postawiła na nowoczesność, rozwój i ciągłe doskonalenie technologii. Najwyższej jakości rozwiązania idą w parze z bardzo korzystnymi cenami. Firma TDC skutecznie wdrożyła System Zarządzania Jakością, zgodny z normą 9001. Dzięki temu jeszcze lepiej może skupić się na potrzebach swoich klientów. Wśród asortymentu znajdziemy znaki bezpieczeństwa oraz znaki ruchu drogowego, różnego rodzaje tabliczki i piktogramy, sprzęt ochrony przeciwpożarowej czy sprzęt BHP. Producent realizuje również zamówienia na znaki nietypowe, tworzone w oparciu o indywidualne wytyczne klienta.

Bestsellery Norma PN-EN ISO 7010:2012 (najnowsza)

Znaki ewakuacyjne są podstawowym oznaczeniem niezbędnym dla zapewnienia bezpieczeństwa przebywających w budynku osób w wypadku wybuchu pożaru lub innych sytuacji wymagających ewakuacji.
Odpowiednie oznakowanie dróg ewakuacyjnych jest widoczne i intuicyjne dla osób w ich pobliżu, dzięki czemu pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie ewakuacji, niezależnie od warunków (nawet w przypadku zadymienia lub braku oświetlenia).
W kategorii znajdują się także znaki ratunkowe wskazujące położenie sprzętów medycznych i ratunkowych.
Znaki są zgodne z międzynarodową normą ISO 7010, wprowadzającą nowe grafiki dla znaków bezpieczeństwa.

Bestsellery Norma PN-EN ISO 7010:2012 (najnowsza)

Znaki ochrony przeciwpożarowej oznaczają lokalizacje sprzętów ułatwiających akcje gaśnicze, takich jak gaśnice i instalacje gaśnicze, hydranty, drabiny pożarowe, czy przyciski i telefony alarmowe.
Pozwalają na łatwe odnalezienie miejsc i sprzętów najważniejszych w sytuacji pożaru, co usprawnia jego gaszenie.
Znaki zgodne z międzynarodową ISO to oznakowanie o intuicyjnych, międzynarodowo rozpoznawanych grafikach.
Pomimo zachowania ważności znaków z poprzednio obowiązujących norm, warto stosować nowe znaki, które dzięki lepszej czytelności mogą poprawiać sprawność akcji ratunkowych.

Bestsellery Znaki BHP

Duży wybór znaków, tablic i instrukcji umożliwia informowanie o zasadach zachowania i procedurach obowiązujących w zakładach pracy i innych budynkach.
Dzięki czytelności znaków, łatwiejsze staje się pamiętanie o procedurach i stosowanie się do nich, co znacznie poprawia bezpieczeństwo osób przebywających na danej przestrzeni.
Obowiązkiem pracodawcy jest używanie znaków BHP, barw bezpieczeństwa i odpowiednich instrukcji dla pracowników.
Należy też zadbać o odpowiednią liczebność i rozmieszczenie znaków, uwzględniając wielkość terenu i rodzaje zagrożeń.
Oferowane rozwiązania wykorzystują różnorodne materiały i technologie umożliwiając odpowiednie oznakowanie obiektów.
Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich oznakowań.

Bestsellery Znaki, tabliczki, naklejki, piktogramy wg tematyki

Szeroki wybór tablic i znaków informacyjnych, ostrzegawczych, stosowanych min. w szkołach, placach zabaw, na boiskach szkolnych, w instytucjach państwowych, biurach, magazynach i kąpieliskach.
Znajdą tutaj Państwo również oznaczenia stosowane w wodociągach, oznaczenia gazociągów, oraz tablice budowlane.
Tablice stosowane przez wojsko i lasy państwowe.
Znaki segregacji śmieci oraz zgodne z aktualnym rozporządzeniem znaki zakazu palenia i sprzedaży tytoniu i papierosów elektronicznych.

Bestsellery Tablice ADR ostrzegawcze

Produkowane na podłożu folia, płyta PCV oraz charakteryzującym się bardzo dużą odpornością i niezwykłą estetyką innowacyjnym systemie TD.
Istnieje również możliwość wykonania piktogramów z tej kategorii:
- na podłożu aluminiowym.
- na płycie spienionej PCV o grubości 1,5 mm
- o podwyższonych parametrach świecenia SL/5 (znaki fotoluminescencyjne)
Znajdą tutaj Państwo piktogramy ostrzegawcze, informacyjne oraz piktogramy z grup CLP i ADR-RID.