Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Lahti PRO

Lahti PRO – wygoda i bezpieczeństwo w pracy

Co jest najważniejsze przy wyborze odzieży i obuwia do pracy oraz innych środków ochrony indywidualnej, takich jak kaski, gogle czy rękawice? Czy lepiej postawić na artykuły, które wyróżniają się znakomitą trwałością, czy takie, które gwarantują komfort użytkowania i dają pełną swobodę ruchów? Dzięki marce Lahti PRO nie trzeba wybierać. Producent oferuje szeroką gamę najwyższej jakości artykułów BHP – odpornych, wygodnych i wykonanych z innowacyjnych materiałów.

Odzież ochronna dla profesjonalistów

Dzięki Lahti PRO bez problemu można skompletować odzież i inne artykuły BHP niemal dla każdej grupy zawodowej. Chociaż ubrania producenta tworzone są z myślą o profesjonalistach, którzy od sprzętu wymagają najlepszych parametrów, to artykuły Lahti PRO sprawdzą się również przy samodzielnie przeprowadzanych naprawach czy remontach.

Właścicielem marki jest Profix – lidera wśród producentów i dystrybutorów środków ochrony indywidualnej, ale także narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i maszyn ogrodniczych. Firma zdobyła uznanie również poza granicami kraju. Produkty Profix eksportowane są do wielu krajów Europy, m.in. do Rosji, Czech, Szwecji, Islandii czy Holandii.

Czym wyróżniają się produkty Lahti PRO?

Odzież Lahti PRO, która dostępna jest w ofercie sklepu znakowo.pl, zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy i maksymalną wygodę użytkowania, ale nie tylko. Na co jeszcze możemy liczyć, decydując się na produkty Lahti PRO? Producent przykłada wagę do każdego detalu, dba również o to, by odzież miała nowoczesny design i była estetyczna. Ubrania szyte są z innowacyjnych materiałów, spełniających najwyższe wymagania jakościowe. Wszystkie produkty poddawane są bardzo szczegółowym testom w ekstremalnych warunkach, aby mieć pewność, że podczas pracy nic nie zawiedzie.

Informacje
Masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz wsparcia w oznakowaniu pomieszczenia?
Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać znaki odpowiednie do potrzeb i zgodne z obowiązującymi przepisami.
Telefon
+48
E-mail