Sklep BHP
znaki ewakuacyjne
tablice piktogramy

Stalco

STALCO – profesjonalna odzież robocza i ochronna

Wybór odpowiedniej odzieży roboczej i ochronnej nie zawsze jest oczywisty. Z formalnego punktu widzenia musi być ona certyfikowana i spełniać normy (w zależności od rodzaju pracy i zagrożeń). Dobrze jednak, by produkty wyróżniały się dodatkowo wysoką jakością czy trwałością. Jedną z ciekawszych propozycji, w kwestii ubrań roboczych i środków ochrony indywidualnej, są produkty marki STALCO, dostępne w sklepie znakowo.pl.

Wysokiej jakości artykuły BHP

STALCO to polska marka istniejąca od 1998 roku. Przez dwadzieścia lat działalności firmie udało się zdobyć zaufanie i uznanie klientów, dzięki czemu dzisiaj jest jedną z wiodących w tej branży na polskim rynku. Produkty doceniane są również w Czechach i na Słowacji, a producent planuje dalszą ekspansję marki na rynki europejskie. Biorąc pod uwagę doskonałe parametry oferowanych artykułów i świetną, zróżnicowaną ofertę, można sądzić, że proces ten odniesie pełen sukces.

Dlaczego warto postawić na odzież ochronną STALCO?

Jak podkreśla sam producent, głównym założeniem marki jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz nastawienie na potrzeby klienta. Wśród asortymentu STALCO znajdziemy szeroki wachlarz artykułów BHP – odzież, buty, środki ochrony oczu, głowy, słuchu i dróg oddechowych. Produkty STALCO zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Odzież wykonana jest z doskonałych gatunkowo materiałów, uszyta starannie i z dbałością o każdy detal. Wygodne kroje pozwalają na swobodną pracę, funkcjonalność ubrań podnoszą dobrze rozmieszczone kieszenie, a nowoczesne, oddychające materiały i otwory wentylacyjne wpływają pozytywnie na komfort użytkowania odzieży.

Bestsellery Stalco

Odzieży robocza i obuwie renomowanego, cenionego za jakość producenta STALCO.
Jako dystrybutor tych produktów, kierujemy ofertę do odbiorców hurtowych oraz indywidualnych.
Dzięki temu produkty te cieszą się zaufaniem i powodzeniem w rękach profesjonalistów w przemyśle, budownictwie i szeregu innych branż wymagających rozwiązań bardzo wysokiej jakości.

więcej
Informacje
Masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz wsparcia w oznakowaniu pomieszczenia?
Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać znaki odpowiednie do potrzeb i zgodne z obowiązującymi przepisami.
Telefon
+48
E-mail